Altschliffbrillantring, zus. ca. 1,20 ct
Platin 950, 1 Altschliffbrillant ca. 1 ct, Diamantrauten zus. ca. 0,20 ct, 3,1 g, RW 54øP3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
15.02.2017 - 14:03
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2017 - 14:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |